בני נוער מיליונרים – חלום שהפך למציאות! חלק א’

כשמארק צוקרברג העלה את פייסבוק לאוויר, הוא היה רק בן 20. זה נשמע רחוק, נכון? החלום הזה של להתעשר כל כך מוקדם כמו מארק צוקרברג?

ואולי אתם לא מכירים אותו, אבל מה עם Nick D’Aloisio? היום בן 21 אבל כבר בגיל 17 מכר אפליקציה ב – 30 מיליון דולר!!

אם גם אתם בני נוער, ואתם רוצים להיות הכתבה הבאה, ואולי אפילו לשבור את השיא ולהיות המיליונרים הצעירים ביותר, הכתבה הזו היא בשבילכם.

הסוד הוא בהתחלה, ליזום את הצעד הראשון ולהתחיל לפעול. אבל איך? מה תוכלו לעשות? אספנו לכם כמה רעיונות לעבודה מהבית שמתאימה לבני נוער. כל מה שנשאר עכשיו, הוא להפוך למיליונר הצעיר ביותר בהיסטוריה. מוכנים לזה?

תכנית השותפים של יוטיוב

תוכנית שותפים ביוטיוב

מכירים את הסרטון עם שני הילדים בו התינוק נושך לאחיו הגדול את האצבע? חפשו ביו טיוב “Charlie bit my finger”. מדובר בסרטון שיש לו מעל 800 מיליון(!!) צפיות ביו טיוב, והוא עלה לפני 9 שנים לגמרי בטעות! זאת אומרת, האבא שהעלה את ילדיו החמודים לרשת התכוון לעשות זאת, אבל הוא לא התכוון להתעשר כל כך.

לא מאמינים? מוזמנים לבדוק בעצמכם. ליו טיוב יש תכנית אליה תוכלו להצטרף, ובה על כל אלף צפיות בסרטון שלכם תקבלו דולר אחד. עשיתם את החישוב? מדובר ב-800,000$ רק מסרטון אחד! ואם עשיתם נניח שלושה? כן, אתם לא טועים, חציתם את קו המיליון.

מה צריך לעשות? פשוט להתחיל לצלם, לפתוח ערוץ, ולהעלות סרטונים. שימו לב מה אתם מצלמים, ובקשו אישור מהוריכם לפני שתעלו את הסרטונים. חשוב שיהיה מעורב מבוגר אחראי, ושהסרטונים יהיו בעלי תוכן חיובי.

בצעד הבא חפשו ביוטיוב את “האקדמיה של יוטיוב”, שם תוכלו ללמוד מגדולי היוצרים איך להפוך את הסרטונים שלכם לויראליים במיוחד.

ואם יוטיוב הוא לא הכיוון שלכם, אולי תרצו לנסות…

מסחר באיביי לבני נוער

מסחר באיביי

נכון, כדי להירשם לאיביי ולהתחיל למכור חייבים להיות בני 18 לפחות. אבל אם תבדקו זאת שוב תוכלו לגלות שאם הוריכם מאשרים לכם באופן רשמי, אתם יכולים להתחיל למכור כבר עכשיו. איך מתחילים למכור באיביי? זה כבר עניין יחסית פשוט.

כל מה שתצטרכו לעשות זה לפתוח חשבון ולהעלות מוצרים מהבית (לא, לא את מה שאמא עדיין משתמשת בו, אלא מוצרים אחרים). אפשר למכור באיביי אפילו בושם חצי משומש, או מצלמה ישנה שכבר לא משתמשים בה.

אחרי שהשתפשפתם קצת, אל תתביישו לקחת קורס בנושא. הקורסים של איביי יעזרו לכם להבין את המערכת ולהגדיל את המכירות והרווחים שלכם. עם הכסף שתרוויחו תוכלו לקנות כל מה שרק חלמתם עליו בעצמכם, או שתוכלו להשקיע אותו ולהפוך את המסחר לעסק של ממש. ייתכן שהקורסים האלו יהיו אפילו יעילים יותר מהשיעורים בביה”ס. אם אתם רוצים כבר להתחיל, אתם מוזמנים לבחון את הקורס החינמי הזה.

על Fiverr.com כבר שמעתם?

בפיבר תוכלו למכור מגוון רחב של שירותים ב – 5$ או אפילו יותר. מדובר על שירותים קטנים כמו עיצוב לוגו, ללמד משהו שאתם יודעים וכדומה. לדוגמה, בפיבר לא מעט מוכרים משווקים מדריכים לתפירה שהם יצרו פעם אחת, אבל עכשיו הם נמכרים באופן שוטף. הם אפילו לא נדרשים לחזור על הפעולה אותה הם מוכרים.

גם לפיבר תצטרכו להירשם עם הוריכם, אבל תוכלו להמשיך משם לבדכם. חשוב להמשיך להיעזר בהורים – להם יש כבר מקצוע ולא מעט ניסיון. אולי בעצם הם יכולים ללמד אתכם את מה שתרצו למכור בפיבר?

חשוב להכיר – פייפל

פייפל היא תוכנה להעברת תשלומים באינטרנט. היא הבטוחה, הנפוצה והטובה ביותר עד היום. אליה תוכלו להירשם עם חשבון תלמיד, שאיך לא, גם הוא מאושר ע”י הוריכם.

זכרו:

גם את צעדיהם הראשונים של מארק צוקרברג וניק ד’אלויסיו ליוו הוריהם. אין בכך פסול – ההפך הוא הנכון – הוריכם ישמחו לראות שיזמתם, ואם תגרמו להם להאמין בכם הם יתנו לכם את ההשקעה הטובה ביותר, ידע.

ספרו להם שאתם רוצים לנסות דברים חדשים, שתפו אותם בהכל, ורתמו אותם לכל מה שתרצו להירשם אליו.

בסוף, ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלהם. לא רק שזה לא צריך לעצור אתכם, זהו הכוח המניע שלכם.

עוד לא סיימנו והרשימה עוד ארוכה,

בני נוער מתעשרים

בחלק ב’ של המאמר נעסוק בתחומים נוספים ובדרכים נוספות בהם תוכלו להרוויח כסף באינטרנט. אבל עד אז, עשו את הצעד הראשון – פתחו חשבון פייפל, נסו לצלם סרטון, חשבו אם יש לכם מה למכור בבית או איזה שרות תוכלו להעניק.

כבר התחלתם? ספרו לנו בתגובות, תשאלו שאלות, אנחנו נשמח לדעת לאיזה ידע אתם צמאים. חזרו אלינו במאמר בני נוער מיליונרים – חלום שהפך למציאות! חלק ב’, והתחילו להרוויח!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.