כדי להצליח בנדל”ן, צריך סביבה מצליחה – איך תעשו זאת?

כמעט כל מי שמצליח בעולם הנדל”ן, או בכל תחום עסקי אחר, מספר על ההצלחה שלו כמעט את אותו הדבר = הם עבדו קשה, הם לא ישנו לילות, הם חיפשו הזדמנויות בלי סוף, עד שבסוף הצליחו להשיג את מטרתם.

מוכר לכם? זה בגלל שמעט מאוד מידע פרקטי יוצא מהסיפורים ההלו בדרך כלל, ולכן הם נשמעים כל כך דומים. אז החלטנו שהגיע הזמן לפתח דפוס מחשבה שיהיה פרקטי יותר ויעזור לכם להצליח יותר דווקא בתחום הנדל”ן.

דפוס המחשבה הזה רלוונטי לא רק לנדל”ן, אלא בכלל. הוא יעזור לכם בכל תחום בעולם העסקים ואולי אפילו בכל תחום בחיים בכלל. על איזה דפוס מחשבה אנחנו מדברים? על דפוס המחשבה Win-Win. זאת אומרת לפעול תמיד בדרך שבה אתם מייצרים סביבכם הצלחות על מנת לייצר את ההצלחה שלכם.

למה חשוב לייצר סביבכם הצלחה

כאשר אנחנו מייצרים סביבנו הצלחות לאנשים אחרים, אנחנו מייצרים סביבה מוצלחת. הסביבה המוצלחת הזו תמשוך אליה עוד אנשים שמחפשים להצליח, ואפילו אנשים שכבר הצליחו. למה? כי אנשים מבינים שכדי להצליח, צריך להיות בסביבה מצליחה.

למה שאתם תהיו אלו שתייצרו את ההצלחות סביבכם? כי זה יהיה השם שלכם אחר כך כשאנשים ינסו להבין מי היזם הגאוני מאחורי ההצלחה הזו. אצלכם אנשים יחפשו אחר כך את העסקאות הטובות ביותר ויבינו שהם יכולים להצליח דווקא בסביבתכם.

איך ההצלחות האלו יעזרו לכם? במיוחד בשביל זה הבאנו פה מספר דוגמאות שיהיו רלוונטיות אלינו דווקא מתחום הנדל”ן.

ייצרו הצלחה לסוכן הנדל”ן שלכם

סוכני נדל”ן מעבירים המון זמן בחיפוש של הצעות נדל”ן משתלמות במיוחד בשביל לקוחות רבים. אפשר אפילו לומר שהם מבזבזים את זמנם בחיפוש אחר הצעות נדל”ן כאלו. למה מבזבזים? כי יותר מידי לקוחות רואים את ההצעות הללו ומסרבים להן, ואז כל העבודה של הסוכן הייתה לשווא.

איך תייצרו הצלחה לסוכן הנדל”ן שלכם? בכך שתסכימו להצעות שלהם. אבל איך תוכלו להסכים להצעות שלהם, אם הן לא מתאימות לכם? פה בדיוק נמצא הבסיס של יצירת ההצלחה לשניכם.

כדי לחסוך את זמנו של סוכן הנדל”ן שלכם, וכדי לדעת שתוכלו לקבל את הצעתו הבאה, הבהירו לו בדיוק מה אתם מחפשים ובדיוק מה התקציב שלכם לכך. כמו כן, בהצעתו הבאה, שחייבת להתאים לתנאים הללו, אל תהססו להסכים.

כמובן שלפני שתסכימו לכל הצעה של סוכן הנדל”ן שלכם, הוא חייב להיות סוכן שאתם סומכים עליו ומאמינים בסיכויים שלו. בכל הצעה שלו לה תסכימו, תייצרו לו הצלחה. וכיוון שאתם כבר מתואמים ואתם כבר מאמינים בו, תייצרו גם לעצמכם הצלחה.

ואם סוכן הנדל”ן שלכם בא אליכם עם הצעה שאתם לא יכולים לקבל, חפשו יחד איתו מי שיקבל אותה. אתם מכירים משקיעים אחרים סביבכם? אם לא, זה הזמן להכיר, ולייצר להם הצלחות. כשאתם תייצרו להם הצלחות, הם ייצרו לכם הצלחות בעתיד.

עם סוכן נדל”ן מוצלח, אין ספק שתהיו משקיעים מוצלחים.

הראו לבנק שלכם שיש להם עם מי לעבוד

כמו עם סוכן הנדל”ן, כך גם עם הבנק או עם המשקיעים בכם. חפשו איך לייצר להם הצלחות. לדוגמה, המליצו על הבנק שלכם למשקיעים נוספים, ועזרו להם להלוות עוד ועוד כסף לטובת עוד ועוד השקעות.

כאשר הבנק יראה שאתם מייצרים מלווים, הוא יבין שאתם מגדילים את ההכנסות שלו ויעזור לכם להקטין הוצאות. זכרו תמיד שהבנק הוא דינאמי, והריבית הראשונה שהבנקאי אמר היא לא הריבית הסופית.

כמו כן, בעקבות מערכת היחסים המוצלחת שלכם עם סוכן הנדל”ן, הבנק יאמין בהשקעות להם אתם מחפשים הלוואה. ככול שהבנק יאמין בכם יותר כך הוא יסכים להלוות לכם יותר בקרן וריבית קטנות יותר.

עם בנק מוצלח, אתם ודאי תמצאו משכנתא מוצלחת.

עזרו למתחילים ומתעניינים

אחרון חביב, לפחות נכון לעכשיו, הם המשקיעים המתחילים. בכל רגע מישהו חושב להיכנס לנדל”ן, ואתם ודאי מכירים חבר’ה צעירים, או אנשים שמחפשים הזדמנויות חדשות.

השם שלכם, כמשקיעים מצליחים, שעובדים עם בנק מצליח וסוכן נדל”ן מצליח, ימשוך אליכם אנשים שרוצים ללמוד מכם. אל תהססו לעזור להם – למדו אותם להצליח.

יבוא יום, והגזר יכה את הגנן. אך הפעם, כשהגזר יכה את הגנן, הוא יכה אותו בהצלחות. אתם תעזרו להם להצליח היום, ויום אחד הם יעזרו לכם למצוא הצלחות ולהצליח אפילו יותר.

אתם כבר רואים איך הסביבה שלכם הפכה למצליחה? איך אנשים סביבכם מייצרים ומנצלים הזדמנויות? ככה הצלחה נוצרת, באופן אקטיבי ובסיוע הדדי.

אז מה אתם אומרים? אולי תוכלו לייצר גם לנו הצלחות? מחכים לשמוע מכם בתגובות.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.